Domov > Novinky > Obsah

Supertankers Attacked, PA66 ABS PP PC Suroviny Ceny Rose

Nov 27, 2020

Supertankery zaútočili, ceny surovín stúpli


Raketové útoky na saudský superdepot!


23. novembra zaútočilo na Saudské Aramco raketa, ktorá vyhodila do povetria zásobnú nádrž super ropného poľa Saudi Aramco&# 39 a na mieste vyslala oblak húb!

Útok na Saudi Aramco, jednu z popredných svetových ropných spoločností GG, spôsobil nárast indexu ropy. Americká ropa a ropa Brent dosiahli tento rok nové maximá.

Ďalší nárast prípadov v USA COVID-19 tlmil výkonnosť dopytu a so slabými sentimentmi aj v amerických ekonomických dátach, surové futures Brent klesali. Nemecká kancelárka Angela Merkelová vo verejnom prejave vyjadrila väčšie znepokojenie nad súčasným výskytom epidémie v rôznych krajinách a naznačila, že kontrolné opatrenia budú trvať až do vianočných a novoročných sviatkov a že dopyt sa výrazne nezlepší, čo vyváži pozitívnu podporu procesu vývoja vakcín. .


Zatvorené 26. novembra: WTI je na Deň vďakyvzdania zatvorená; V januári poklesol Brent o 0,81, teda o 1,7 percenta, na 47,8 USD za barel. SC2101 vzrástol o 2 juany na 291,2 juanov za barel.


Trh čaká na pravidelné stretnutie Opec 30. novembra a úplné stretnutie Opec a jeho spojencov s cieľom znížiť produkciu 1. decembra. Analytik Paul Horsnell napísal v poznámke, že zatiaľ čo sa očakáva, že Opec a jeho spojeneckí spojenci rozšíria existujúce výrobné škrty, nedávny Rast cien ropy poskytne niektorým zdráhajúcim sa členom, vrátane Iraku a Spojených arabských emirátov, opodstatnenie na zníženie ťažby. Výsledkom je, že pozorovatelia Opec a niektorí delegáti tvrdia, že očakávajú napätie v rokovaniach, keď sa ministri stretnú na videokonferencii 30. novembra, slnovrate 30. decembra. Najpravdepodobnejším scenárom zostáva predĺženie súčasnej úrovne zníženia výroby. rozhovory o budúcnosti dohody - a samotnej aliancii - by mohli skomplikovať rozhodnutia. Spojené arabské emiráty môžu navyše odstúpiť od dohody o znížení výroby. Ceny ropy klesli z takmer osemmesačných maxím v dôsledku povestí o nezhodách v rámci Opec a nárastu nových prípadov koronavírusovej pneumónie v Európe a Spojených štátoch naďalej vážili dopyt.


Spoločnosť: Julier (Xiamen) Technology Co., Ltd.

PRIDAŤ. : Xiamen City, Fujian, Čína

Ph: +8613950095582 (Linda Xie)

E-mail: Linda@juliertech.com