Domov > Novinky > Obsah

Prvá krajina, ktorá (zničiť) vzhľadom k novej korune

Aug 31, 2020

Prvá krajina, ktorá "zničiť" kvôli novej korune

01

Je to kniežatstvo Hutt River, miniatúrne vnútrozemskej krajiny v Austrálii, ktorá bola "založená" na 50 rokov.


Posledný vodca (dve generácie) kniežatstva rieky Hutt, princ Cassley, povedal: "Je smutné vidieť, že krajina založená mojím otcom 50 rokov musí skončiť v mojich rukách."


V roku 1969, Leonard, otec princa Cassileyho v tej dobe, bol pôvodne pšenice poľnohospodár. Vzhľadom k zlyhaniu komunikácie s austrálskou vládou v dôsledku emisie kvót pšenice, vzal trón v hneve a oznámil zriadenie monarchie Hutt River Kniežatstvo.


Krajina má rozlohu asi 75 kilometrov štvorcových a počet obyvateľov 26 ľudí. Austrálska vláda je príliš lenivý, aby venovali pozornosť im, hovorí, že je to len "komerčné správanie" z "súkromnej farmy". Samotné kniežatstvo robí dobrú prácu, vydáva pasy a menu, poskytuje registráciu spoločnosti a vydáva známky.


V tomto roku, v dôsledku novej koruny epidémie, príjmy z cestovného ruchu sa vrátil na nulu, a princ je tiež v zúfalstve, nemôže zaplatiť 3 milióny austrálskych dolárov dane dlhované austrálskej vláde, takže nemá inú možnosť, ako oznámiť predaj krajiny a vrátiť sa do Austrálie.


02

Krajiny s "nula potvrdená" tak ďalekoV súčasnosti existuje 10 krajín bez potvrdených prípadov novej koruny, medzi ktoré sú: Palau, Mikronézia, Marshallove ostrovy, Nauru, Kiribati, Šalamúnove ostrovy (Šalamúnove ostrovy), Tuvalu (Tuvalu), Samoa (Samoa), Vanuatu (Vanuatu) a Tonga (Tonga).


Ich spoločným rysom je, že tichomorské ostrovné krajiny môžu byť po blokáde skutočne izolované od sveta.


Môžeme byť viac oboznámení s Palau v týchto krajinách. Aj keď palau má najkrajšie more na svete, môžeme len oceniť, že naši vlastní ľudia v túto chvíľu, a odvetvie cestovného ruchu nemôže držať to. Prezident Palau nedávno oznámil, že "nevyhnutná" letecká doprava sa obnoví 1. Zaujímalo by ma, či epidémii možno zabrániť do tej doby.


Turkménsko, stredoázijská krajina, navyše zatiaľ neev oznámilo potvrdené prípady novej koruny, ale ľudia naďalej zomierajú na zápal pľúc, takže ľudia zo všetkých oblastí života majú určité pochybnosti.


03

Krajiny, v ktorých ceny bývania v dôsledku epidémie prudko vzrástliPočas epidémie, Soul, Južná Kórea ushered v náraste cien bývania.


Južná Kórea vstúpila do obdobia prudkého prudkého nárastu cien bývania v roku 2017. Ceny bývania v Soule sa doteraz zvýšili o viac ako 50 %, čo je najrýchlejší nárast na svete. Tohtoročná epidémia porodila "panic house" správanie. V júli dosiahol objem transakcií juhokórejských nehnuteľností 141.000, čo je výrazný nárast o 110% oproti rovnakému roku minulého roka.


Okrem toho ceny bytov v Soule prudko vzrástli o 52%, a dokonca aj výškový bytový dom v Soule otvoril na predaj so 110 jednotkami, ale to prilákalo viac ako 37.400 ľudí, aby prišli potvrdiť ponuku. Víťazná sadzba bola až 340:1, čo je veľmi kruté a osviežilo mesto Soul. Najvyšší rekord v histórii predpredajom.


04

Kanaďania "chytiť" AmeričaniaOd marca bola hranica medzi Spojenými štátmi a Kanadou uzavretá a najnovšie správy hovoria, že uzavretie hranice medzi oboma stranami sa oneskorí do 21. septembra. Ale Kanaďania zistili, že stále viac a viac Američanov sa stále snaží dostať sem, a nie sú izolované, a oni cestujú okolo!


Priepasť, ktorú Američania využívajú, sa nazýva "aljašská medzera". Oni len potrebujú povedať tranzitných úradníkov, že idú na Aljašku a môžu vstúpiť do Kanady legálne (pretože Aljaška nie je hranica Spojených štátov, a tam je Kanada medzi tým, a Američania musia prejsť Kanadou ísť na Aljašku) .


Neskôr, s cieľom uzavrieť túto medzeru, Kanada vydala nové pravidlo na 31.července: Všetci cudzí občania, ktorí cestujú na Aljašku cez Kanadu, musí byť v piatich určených provinciách Alberta, Saskatchewan a Britská Kolumbia. Prekročiť hranicu na hraničnom priechode a dať štítok na spätné zrkadlo každého tranzitného vozidla s uvedením času, kedy vozidlo musí opustiť hranicu. Okrem toho, nedodržanie predpisov môže mať za následok pokutu až do výšky 750.000 dolárov a šesť mesiacov vo väzení.


Vzhľadom k hroznej epidémii v Spojených štátoch, Kanaďania sú teraz veľmi bojí "Američania prichádzajú." Keď nájdu auto s americkou poznávacou poznávacou poznávacou e-skou, musia urobiť správu. Všeobecne platí, že sú pokutované 1200 kanadských dolárov, keď chytil.


05

"divoké dieťa" spôsobil druhé ohnisko v MelbournePočas tohto obdobia bola Austrália chytená v kvázi druhého ohniska epidémie. Viktória, ktorá je hlavným mestom Melbourne, sa stala najťažšie postihnutou oblasťou a v súčasnosti zavádza najprísnejšie opatrenia na prevenciu epidémie. Príbuzní a priatelia sú v Melbourne.


Príčinou tohto ohniska boli vlastne dve medvedie deti!


Miestne ministerstvo zdravotníctva nedávno oznámilo zdroj druhej vlny nákazy. Bola to štvorčlenná rodina, ktorá sa vrátila zo zámoria a po návrate do Austrálie sa u nej vyvinuli príznaky. 15. mája sa prihlásili do 4-hviezdičkového hotela v Melbourne do karantény, ale dve medvede Dieťa nevedelo, či sa nudí alebo dlhuje. Dokonca rozmazal výkaly na stene miestnosti, čo z miestnosti už nebývalo. Takže ochranka vzala rodinu na prezliezť izby. Niektoré sestry boli privolané do tejto miestnosti. V tomto procese môže byť niekto infikovaný vírusom.


Čo je viac nemý je, že rodina bola povolená ísť von neskôr a mohol sa prejsť po reštaurácii. Až o tri dni neskôr sa potvrdilo, že už kontaktovali veľa ľudí.


Rodina bola diagnostikovaná ako pozitívna na novú korunu 18. Dvaja ochrankári a jeden zamestnanec hotela sa nakazili do týždňa po tom. Do polovice júna bolo na vírus pozitívne testovaných celkovo 17 zamestnancov hotela a ich blízke kontakty.


Pri pohľade na september, magické 2020 je takmer u konca!